Praktyki studenckie

UWAGA: ze względów losowych, we wrześniu 2024 studenci PiP nie muszą mieć akceptacji opiekuna praktyk do zaliczenia przedmiotu. Dokumenty proszę kierować w postaci skanów do pełnomocnika ds. praktyk na adres e-mail: praktyki_wip@wp.pl.
Po zatwierdzeniu (lub poprawie uwag) dokumenty powinny być złożone (nie trzeba osobiście) w wersji papierowej na portierni ST (Narbutta 86).

Wszelkie skany dokumentów do konsultacji i pytania proszę przesyłać na adres mailowy: praktyki_wip@wp.pl
Dokumenty elektroniczne i więcej informacji na: https://www.mt.pw.edu.pl/Studenci2/Praktyki
Dokumenty NALEŻY KONSULTOWAĆ DROGĄ ELEKTRONICZNĄ i po zatwierdzeniu należy złożyć (nie trzeba osobiście) na portierni ST (Narbutta 86).
Przypominam, że TU SĄ TEŻ ZWROTY dokumentów praktyk DO UZUPEŁNIENIA.

Konsultacje drogą elektroniczną

Interaktywny poradnik dla nowych studentów PW

Nowy na Politechnice Warszawskiej? Nie wiesz, jak ogarnąć pierwsze dni studiów? Nic dziwnego – Politechnika to duża społeczność.
Zajrzyj do przygotowanego przez nas, interaktywnego poradnika dla nowych studentów. Poznasz uczelnię, Twoje prawa i obowiązki, oraz nauczysz się korzystać z naszych systemów informatycznych.

Wejdź na stronę leon.pw.edu.pl i zaloguj się na platformę edukacyjną LEON.
W zakładce „Moje kursy”, znajduje się STARTER PW – Poradnik dla nowych studentów.

Stypendium socjalne 2022/23

Poniżej znajdują się listy osób, które złożyły wniosek o stypendium socjalne / zwiększone. Część osób musi wyjaśnić dane lub uzupełnić wniosek.

stypendium socjalne / stypendium socjalne zwiększone

Wszelkie niejasności prosimy kierować do Dziekanatu ds. Studenckich osobiście, telefonicznie (22-234-82-54) lub na adres dziekanat.soc.mt@pw.edu.pl do 28.10.2022 r.

Stypendia - socjalne

Pobierz plik (pdf, 126,09 kB)

Stypendia - socjalne zwiększone

Pobierz plik (pdf, 44,91 kB)

Studenckie konta pocztowe

UWAGA:

Do kontaktu Student - Uczelnia obowiązują studenckie konta pocztowe!

Informacje o sposobie i zasadach korzystania z poczty studenckiej PW >> TUTAJ