Studia Podyplomowe UZBROJENIE

Szanowni Państwo,

Zakład Mechaniki i Technik Uzbrojenia zaprasza na studia podyplomowe pn. UZBROJENIE.

Fabryka Broni i Politechnika Warszawska wzmacniają współpracę naukową

Zarząd Fabryki Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o. wziął udział w spotkaniu z kadrą naukową Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Warszawskiej. W jego trakcie omówiono kolejne etapy współpracy pomiędzy instytucjami. Podczas wizyty przekazano też uczelni w celach dydaktycznych i badawczych kluczowe produkty radomskiego zakładu.

Zakład Mechaniki i Technik Uzbrojenia

SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW PRZEMYSŁU OBRONNEGO

Zakład Mechaniki i Technik Uzbrojenia oferuje szkolenia dla pracowników przemysłu obronnego

Tematy prac przejściowych i dyplomowych

Tematy prac przejściowych i dyplomowych są dostępne w bazie USOS

Jest także możliwość ustalenia tematów indywidualnie z pracownikiem zakładu.

STUDIA II STOPNIA

Specjalność UZBROJENIE na studiach II stopnia kierunku Mechanika i Budowa Maszyn jest unikalna na Politechnice Warszawskiej!

Historia Zakładu

Powojenne dzieje jednostki  w opracowaniu dr inż. Cypriana Suchockiego pt. Historia Zakładu Mechaniki i Technik Uzbrojenia PW w latach 1946-2017.

Opracowanie dostępne jest na stronie Biuletynu Politechniki Warszawskiej

pt. Historia Zakładu Mechaniki i Technik Uzbrojenia